NOLIKUMS Par partijas Daugava Latvijai biedru naudu.


 

Apstiprināts ar

partijas Daugava Latvijai

valdes lēmumu 2011.27.02

 

 

NOLIKUMS

Par partijas Daugava Latvijai biedru naudu.

 

Saskaņā ar partijas Daugava Latvijai Statūtu p. 4.7.3. katram partijas biedra pienākums ir maksāt biedru naudu.

Biedru naudas maksāšanas, uzskaites un sadales kārtību nosaka šis nolikums, partijas statūti un likums par partiju finansēšanu.

Iestājoties partijā tiek veikta iestāšanās maksa gada biedra maksas apmērā – 12 Ls. Ja iestāšanas notiek partijas kongresa dienā, tad iestāšanās maksa ir 30 Ls.

Biedru naudas apmērs nosakāms šādi:

Visiem partijas biedriem – 12 Ls gadā;

Pensionāri, bezdarbnieki, studenti un skolnieki – 0,60 Ls gadā.

Valdes locekļi, lai nodrošinātu valdes darba administratīvos izdevumus, maksā 1 Ls ik mēnesi.

Partijas biedri brīvprātīgi var maksāt arī lielāku biedru naudas summu.

Biedru iestāšanās maksas maksājamas iestājoties partijā kopā ar iesniegumu par pieņemšanu. Biedru maksai ir jābūt nomaksātai, partijas bankas norēķinu kontā 3 dienas pirms partijas kongresa norises dienas. Maksājumu var veikt arī skaidrā naudā pirms kongresa, tā norises dienā.

Partijas kongresa norises dienā biedru naudas un iestāšanās maksas reģistrāciju kasieris veic pēc noteikta parauga apstiprinātā biedru naudas iemaksas sarakstā, ko apliecina maksātājs ar savu parakstu (nepieciešamības gadījumā partijas biedram tiek izsniegts darījumu apliecinošs dokuments)

Skaidrā naudā saņemtās biedru maksas, iestāšanās maksas un ziedojumus atbildīgā amatpersona ieskaita partijas Daugava Latvijai kontā. Biedru maksas, iestāšanās maksas un ziedojumi tiek izlietoti atbilstoši partijas Valdes lēmumam, ievērojot ziedotāju pieprasītos mērķus.

 

Komentāri (1)  |  2011-05-16 11:59  |  Skatīts: 2150x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Berta* - 2011-06-30 13:30
Kas gan tā par biedru naudu - gadā 12 latiņi, pat atskaitījumi arodbiedrībai ir lielāki, vai nevajadzēja kādu procentiņu no ieņēmumiem?


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ