Kas šodien vajadzīgs Latvijai..?


Domājot par valsts nākotni.

 

          Darba vietas Latvijā.

Ne Īrijā vai Anglija, ne Vācijā vai Holandē, kā to piedāvā šodienas valdošā koalīcija. Latvijā. Un jebkura ārēja „palīdzība” ar diktātu būs darba vietu veidošana ārpus Latvijas, uz tās rēķina.

Darba vietas Latvijā, tāds ir partijas Daugava-Latvijai mērķis atbalstot izpētes uzsākšanu projektam par kuģojamu Daugavu. Jo tikai lieli, ES vajadzīgi, projekti ir spējīgi piesaistot svešu naudu, veidot darba vietas šeit – Latvijā. Valsts labklājības pamatā ir pilsoņu nodrošināšana ar darbu.

Kāda labklājība ir sasniegta Rīgā kopš pagājušajām pašvaldības vēlēšanām? Oficiālā statistika liecina par bezdarba pieaugumu uz 23,6%. Ar visām jaunajām darba vietām tūrisma nozarē.

Pasaules statistika liecina, ka katastrofāli pieaug tieši jauniešu bezdarbs. Tas nozīmē jau jaunās paaudzes psiholoģijas maiņu – dzīvot nestrādājot.

Ko šodien piedāvā pie varas esošie? Latvijā šajā laikā tiek gatavota iespēja šodien strādājošiem nogriezt pensijas. Vienlaicīgi esošās pensijas apliekot ar jauniem nodokļiem... Un mūžīgā uzņēmējvides kārtošana... Cita piedāvājuma neesot.

          Katram valsts pilsonim ir tikai trīs iespējas.

Var ieņemt aktīvu pilsonisku pozīciju, rūpējoties par savas valsts, savu bērnu, savas tautas nākotni. Pats grūtākais – jādomā. Jādomā par katru lēmumu, par no tā izrietošām sekām.

Var ieņemt psiholoģiski komfortablo verga pozīciju. Nav jādomā, nav jāatbild ne uz jautājumiem, ne par sekām. Tikai pieprasi lai dod. Laiku pa laikam rīko dažādas puķu-lietsargu-zili-zaļas revolūcijas... Gan jau ko atmetīs. Un varēs čivināt par demokrātijas kārtējo uzvaru. Un gaidīt nākošo devas izsniegšanu. Tiesa būs problēmas ar pašu bērnu likteņiem...

Trešā ir prostituēšanās pozicija. Dari par ko maksā. No šī viedokļa mierīgi var iztirgot savu(?) valsti, senču padarīto, savu bērnu nākotni. Vari mierīgi gatavot savas valsts dēlus svešām armijām vai melnam darbam svešās zemēs. Savas valsts meitas – svešiem bordeļiem. Toties nav jādomā par valsts un tautsaimniecības attīstību. Esi kā no ārpuses ielikts grāmatvedis svešā uzņēmumā Un neaizmirsti sava labuma ņemot valsts vārdā kredītus...

          Kā maizi ēdu - tā dziesmu dziedu. Priekšvēlēšanu laikā tas ir Latvijas mēdiju darbinieku vadmotīvs strādājot. Un tiek darīts viss, lai vecajām partijām neparādās konkurenti. Tās jau vairs nav vecās partijas, tas ir pilnīgi jaunas un pūkainas apvienības. Tiesa – no vecajām partijām. Bet tikai viņas jau varot pārsniegt to 5% barjeru. Tāpēc neko citu nedrīkst rādīt. Tautai jārada izvēles ilūzija, ne izvēles iespēja. Tieši tā šobrīd strādā sabiedriskie mēdiji.

Kādu nākotni mums piedāvā? Visas dienas pēc kārtas tiek imitētas diskusijas starp vecajām lielajām partijām jaunajās pūkainajās apvienībās. Vai kaut reizi ir noskanējis kāds jauns piedāvājums, kurš nav bijis visus šos gadus kopš 1989. gada? Taču nē. Pat mūžīgais priekšlikums – latvieti nepadodies- ceļo no partijas uz partiju, no partijas uz apvienībām. Mirsti nost un nepadodies, mūc uz svešām valstīm, bet nepadodies...

Kārtējais apmaksāto ekspertu piedāvājums - Izvēlies lielas partijas, tur ir arī labi cilvēki. Sliktos vari izsvītrot... Tas jau nekas, ka darba programmās tiem tie paši vecie piedāvājumi – griežam. Skolotājiem un policistiem algas, vecās un topošās pensijas... Griežam. Un solam, jo mēs ir labi cilvēki un nepadodamies. Balso par mums. Mūs pat SVF eksperti un svešu zemju premjeri uzliela, cik mēs labi cilvēki. Pateicoties mums tur saglabājas darba vietas un viņu bankas pelna... Nu piebeidzām Latvijas cukura ražošanas nozari, piekrastes zvejniecību, gandrīz visu metalurģiju un kokapstrādi... Tik vai tā mēs ir labi cilvēki. Labosimies. Tici mums, jo citus tev nerādīs... Citi izdarīs sliktāk! ( Interesanti, vai tiešām var vēl sliktāk vadīt valsts saimniecisko darbību?)

Kas reāli paveikts valsts labklājībai? Šodienas Latvijas tautsaimniecības līmenis esot 2006.gada līmenī. Tikai valsts pārvaldes aparātā par 60 000 cilvēku vairāk un uzturēšanas izdevumi par 900 000 000 latiem lielāki. Sagadīšanās pēc tieši šo 900 000 000 latu trūkst 2011. un 2012.  gadu budžetiem. Varbūt pirmajā solī varētu atgriezties pie 2006.gada izdevumu līmeņa? Ir jāveic valsts pārvaldes reforma, ne reformu imitācijas ministriju iekšienēs.

Daži piedāvā valsts labklājību celt ar vienkāršu risinājumu – pārtapt par prezidentālu republiku. Cik vienkārši – atradīsim vienu (acīm redzot uz vairāk jau vairs necer) godīgu, nesavtīgu, patriotisku, saimniekot protošu, talantīgu, visus(izņemot mani) strādāt piespiest varošu... Un liksim par prezi. Paši pēc tik smaga darba – kandidāta meklēšanas, atpūtīsimies. Un gaidīsim kad viņš mums dos labklājības valsti.

Starp citu, Lietuvā nav aizvēruši nevienu nozari. Labāk vai sliktāk visas turpina strādāt. Tās pašas cukurfabrikas, nomainot īpašniekus, turpina strādāt un ES netraucē.

 K.Ulmanis, izpētot Eiropas tirgus pieprasījumu tajos gados, ātri uzcēla trīs cukurfabrikas – Krustpils, Jelgavas, Liepājas. Pasaules krīzes periodā. Šodienas Zemnieku Savienības vadītāji tās veiksmīgi slēdza, daudzinot Ulmani par savu piemēru...

Daudz runājam par finanšu trūkumu medicīnā. Ja 2010. gadam bija paredzēti 425 milj. latu, no kuriem trešā daļa – 150 milj. aiziet jaunu iekārtu iegādei, kuras netiek izmantotas... Būtībā tiek gatavotas privatizācijai privātām klīnikām... Tad kā var runāt par līdzekļu trūkumu? Ja vēl joprojām nav nozares attīstības stratēģijas, bet tiek pieņemti saraustīti lēmumi atkarībā no tā, kāds draugs vai draudzene sēž kurā krēslā... Toties reformēšanas vārdā tiek sagrautas normālas strādājošas struktūras. Kāds Ulmanis šo idiotismu varēs saglābt?

Šodienas panaceja – lielie SVF kredīti. Tas tiek daudzināts kā liels veikums valsts labā. Kā debesu dāvana. Nav tā dāvana. Būs jāatdod. Vispirms savas attīstības iespējas un darba vietas. Valstij palikušie īpašumi. Tad būs jāpakļaujas visām politiskām prasībām, jādod savi pilsoņi prom uz svešām valstīm. Un beigās arī pati nauda būs jāatdod.

Kas reāli darāms? Paskatoties uz vecolielo partiju, jaunajā sakārtojumā, piedāvājumu, var domāt, ka atkal pietiks ar uzņēmējvides sakārtošanu un nodokļu pārdalīšanu. Un tālāk strauji viss notiksies. Ne vella. Un to apzinās paši piedāvātāji. Ne jau velti šajās partijās esošie uzņēmēji pa visām spraugām paši lien politikā un valsts izpildvarā. Jo apzinās viņi visi – kamēr sakārtosies, kā uzņēmējs uzvarēs tas, kurš kārtos personīgi šo uzņēmējvidi. Kaut uz laiku, bet ārpus konkurences. Un straujāk aizņemties. No SVF, ES, EBRD... No visiem kas dos. Jo kārtojot uzņēmējvidi, no ministra krēsla ir viegli regulēt aizņemto finanšu plūsmas, nodrošinot savu personīgo biznesu. Bet atdošana.. ?, tas lai paliek nākotnei un tautai...

Bet sakārtojot vidi neatrisina ārējas konkurences problēmas. Un tur gan neviens nepiekāpsies, bet administratīvās metodes nestrādās. Arī finanšu pieplūduma nebūs. Jo ārējie investori sevišķi neuzticas banānvalstu ministriem...

Tieši tāpēc partija Daugava-Latvijai piedāvā, paralēli uzņēmējvides sakārtošanai, sākt pildīt Latvijas parakstīto starpvalsts vienošanos un uzsākt izpētes darbus kuģojamās Daugavas projektā. Tā ir Latvijas stratēģiska iespēja izmantojot ES un ražotājvalstu nepieciešamību ieņemt savu nišu globālajā tirgū. Pārdot pakalpojumu, kuru nevar piedāvāt neviens cits – preču piegāde vislētākā veidā pie paša ES sliekšņa no ražojošajiem reģioniem dienvidaustruāzijā. Latvijai šo nišu atņemt vairs nevarēs, jo pārvietot Daugavu nav iespējams. Veidojot kuģojamo Daugavu papildus tiek paaugstināta Latvijas energoneatkarība. Šodien bieži piesauc jaunā kabeļa projektu, starp Baltijas un Skandināvijas valstīm kā energoneatkarības nodrošinātāju. Nē, tā būs tikai iespēja izvēlēties atkarības virzienu, ne neatkarība. Tikai savu enerģijas ražošanas iespēju palielināšana veicina šo neatkarību.

Tiek veicināta ekonomiska sadarbība starp Latviju un kaimiņiem – Ukrainu, Baltkrieviju, Krieviju un Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm.

Tiek ierobežots Krievijas dzelzceļa monopolstāvoklis attiecībā pret Latviju. Vienlaikus samazināsies viesstrādnieku, arī nelegālo, pieplūdums no Ukrainas, Baltkrievijas. Jo arī tur parādīsies darba vietas šī paša projekta ietvaros.

Jau tas, ka tiek nodrošināta Latvijas ģeopolitiskā nozīme ilgam nākotnes periodam, nostiprinot Latvijas pozīcijas ES un pasaules tirgū, ir liels ieguvums. Pastiprinot energoneatkarību no ārējiem enerģijas tirgotājiem, mēs atvieglojam dzīvi pašmāju ražotājiem. Tāds liels projekts, kā kuģojama Daugava, neapšaubāmi ražos darba vietas gan celtniekiem ( HESi, aizsprosti, slūžas, kravu termināli, dambji, utt), gan ar upju kuģošanu saistītajiem ( kuģu būve, apkalpošana un remonts, kravu pārkraušanas darbi, visu celtņu un būvju apkalpošana, metalapstrāde utt), gan dos iespējas ilgtermiņā nodrošināt ar darbu Rīgas ostu un pilsētu. Nedrīkst aizmirst, ka konteinerpārvadājumu tirgū ir spēcīga konkurence. Latvijai šobrīd tur sevišķi neveicas... Lielo projektu multiplikārais efekts jau uzsākšanas stadijā pievilks darba vietas paša projekta apkalpošanā. Tādi objekti, kā spēkstacijas pie Krustpils, Daugavpils un Krāslavas, jau celtniecības laikā pozitīvi ietekmēs kravu un cilvēku apgrozību reģionā. Tiks pozitīvi ietekmēta visa reģiona ekonomiskā (lauksaimniecība, rūpniecības, transporta, tūrisma, enerģētikas, tirdzniecības, servisa) sfēru. Kas savukārt neizbēgami labvēlīgi attīsta visu sociālo (nodarbinātība, demogrāfija, izglītība, veselības aizsardzība) sfēru.

Jā, viennozīmīgi, nedrīkst bez kontroles atstāt ekoloģisko un kultūrvēsturisko situāciju. Jānodrošina augu, kukaiņu, zivju, putnu un zvēru aizsardzību. Ir jāveic izpēte un jādod izvērtējums iespējamajām izmaiņām gaisa, ūdens un augsnes piesārņotībā. Jāizvērtē situācijas pavasaru plūdu ietekmē. Jānodrošina kultūrvēsturisko objektu saglabāšana. Tas ir atkarīgs no finanšu ieguldījuma un, atkal, savukārt veido darba vietas.

Jārada labvēlīgas izmaiņas. Tāpēc ir mazsaprotama un neizskaidrojama Vides ministrijas nostāja atsakoties no izpētes. Kas jau robežojas ar kādu personīgo ekonomisko interešu lobēšanu, izsauc aizdomas par interešu konfliktu...

Protams, paralēli ir jāveic valsts pārvaldes administratīvā reforma. Tieši reforma, ne ierēdņu pakratīšana ministriju iekšienēs, saglabājot esošo stāvokli. Pilnīgi atbalstāmi ir priekšlikumi par iedzīvotāju ienākumu nodokļa samazināšanu un minimālās neapliekamās daļas palielināšanu. Tas izsauks iedzīvotāju maksātspējas paaugstināšanu un ekonomisko aktivitāti, vienlaicīgi mazinot „aplokšņu” algu apjomus. Ir vērts paanalizēt cik nodokļu masu ir zaudējusi valsts palielinot, populistiski, akcīzi uz alkoholu, tabaku. Ražošanas nodokļiem ir jābūt tādiem, lai nebūtu izdevīgi tos nemaksāt. Jā, sodiem jābūt drakoniskiem. Arī algas VIDā ir jāregulē atkarībā no valstij faktiski atgrieztam summām. Pienesums – ēnu ekonomikas mazināšanās.

Šodienas valdība spiež uz nekustāma īpašuma nodokļa palielināšanu paredzot ģimeņu izputināšanu, dzīves vietu atņemšanu... Varbūt vērts palielināt nekustāmo īpašumu nodokli tiem īpašumiem, kurus bankas atņēma par kredītiem un tagad pietur jaunu „burbuli” gaidot un veidojot? Nelaiž tirgus apritē, šādi izsaucot cenu kāpumu...

Pēdējo gadu nodokļu likumdošanas putra ir iedragājusi ārējo investoru un pašmāju nodokļu maksātāju uzticību Latvijas nodokļus regulējošo likumu stabilitātei.

Visi šie priekšlikumi ir vērā ņemami. Bet galvenais ir un paliek –

Darba vietas Latvijā. Nodrošinot investīciju pieplūdumu aizdevumu vietā.

Bez darba mēs , aizņemoties svešu naudu, risināsim aizņēmumu devēju problēmas. Svešas, uz savu bērnu rēķina.

Atmodas laika populārākā dziesma bija lūgšana I.Akurāteres izpildījumā. „ ... saved to mājās, pie Daugavas krastiem, saved to mājās.” Laiks sākt risināt savas Latvijas problēmas. Savas tautas problēmas. Lai valsts bez tautas nepaliktu.

 

Imants Burvis LR pilsonis

 

 

 

Komentāri (187)  |  2010-08-23 17:31  |  Skatīts: 17951x         Ieteikt draugiem       TweetMe
kredīta piedāvājums* - 2011-08-22 16:13
Es vēršos pie visiem cilvēkiem ir vajadzīgs, to faktiski
Izņemot to, ka es piešķirt aizdevumus naudas no € 3000 līdz 950.000 € visiem
Cilvēki varēs atmaksāt ar procentu likmēm 2, 7%
Gadā, un no 1 līdz 20, atkarībā no summas kavēšanās. I
Vai šādās jomās:
- Aizdevumi
- Hipotēkas
- Investīciju kredīts
- Auto Loan
- Parāda Consolidation
- Iegūt kredīta
- Personal Loan
- Jūs esat iestrēdzis
Ja Jums ir patiešām nepieciešama, lūdzu, sazinieties ar mani
Vairāk
suzydhos@gmail.com

jane* - 2011-11-07 22:50
sveiki esmu kundze sievišķis, es vēlos izmantot šo iespēju, lai padarītu to zināt, lai sabiedrībai, ja jūs meklējat aizdevumu aizdevējs es iesakām sazināties ar kundzi Mariju Moore, ko viņa dod out kredītu 2% viņa palīdzēja man ar manu aizdevumu kad mans dēls gandrīz nomira slimnīcā,

tā garš stāsts, bet es pateikšu īsi, mans dēls bija slims un nogādāts slimnīcā, bet ārsts teica, ka man ir nepieciešams iemaksāt kādu summu pirms viņš sāks ārstēšanu.

Man nebija kur skriet to.i tika noraidīts banku manā valstī, tad mans draugs mani iepazīstināja ar šo dāmu, man bija bail sākumā sakarā ar tiešsaistes scam, bet mans draugs mudināja mani, ka viņa ir gotten kredīta veidā viņas pirms.

so i izsaukta drosmi un uzņēmās risku, kas bija vērts it.i tad iesniegt prasību par aizdevuma, divas dienas vēlāk es saņēmu brīdinājumu, ka mans konts ir kreditēts ar summu 30,000 USD .. OMG ... man bija tik surprised.i vēlāk saņēmu zvanu forma viņai, ka mana aizdevuma līdzekļi tika pārskaitīti uz manu kontu es nespēju noticēt savām acīm.

Jūs varat sasniegt viņas pa viņas e-pasta marymoorefinancials@gmail.com un pateikt viņai mrs jane morgan vērsti jums.

Labākais risinājums , lai piekļūtu jūsu aizdevumu* - 2014-02-23 13:33
Laba diena ,
Es esmufinansists Francijā , es esmu gatavs dot aizdevumus ar procentu likmi 2 % mēnesī , kuru summa ir € 5000 līdz € 2.000.000 kā aizdevumu piedāvājumu , esmu gatavs jums, lai visu kategoriju cilvēkiem , uzņēmumiem , visas uzņēmējdarbības organizācijām , privātpersonām un nekustamā īpašuma investoru veidu , es dot aizdevumus ar ļoti zemām un mērenām cenām . Es esmusertificēts , reģistrēta un likumīgu aizdevējs . Jūs varat sazināties ar mani šodien, ja jūs interesē iegūt šo aizdevumu , sazinieties ar mani vairāk informācijas par aizdevuma process , process, piemēram, aizdevuma noteikumiem un nosacījumiem, un kāaizdevums tiks nodota jums. Man vajag jūsu tūlītēju reakciju , ja jūs interesē , šī ir mana neatliekama vajadzība , lai iegūtu vairāk informācijas par jūsu kredīta pieteikumu starp īpaši nopietns :
Paldies , Gaida, lai jūs varētu lasīt manu pastu : servicesfinancement@yahoo.fr

milito perez* - 2014-04-11 09:39
GOOD DAY

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums? Vai jums ir nepieciešams Personal Loan? Vai plānojat Aizņēmumu Loan? Tāpēc KONTAKTI tagad ar vairāk info. Nevilcinieties nosūtīt savu pieteikumu NOW pa e-pastu (militoloanfirm@live.com)


Kredīta pieteikuma forma:
Pilns nosaukums:
Kredīta summa:
Kontakti Adrese:
VALSTS:
Tālruņa numurs:
AIZDEVUMA ILGUMS:
Lai aizdevums:

Es gaidu jūsu steidzami reaģēt.
Lūdzu visiem atbilde ir šis e-pasts. VIA E-PASTS ((militoloanfirm@live.com)

Paldies. Milito Perez mr ....

LARRY BUKNOR* - 2014-05-20 03:21
Mēs dodam aizdevumus uz jebkuru pasaules daļu, mēs piedāvājam visu veidu un veidu aizdevumiem ar ērtu atmaksu, mūsu procentu likme ir 2% Atcelt ilgstošu darbu, neatkarīgi no atrašanās vietas vai kredītu, lai iegūtu aizdevumu E-pasts: worldbestloans@gmail.com

Interesē iesniedzējs aizņēmējs aizpildiet zemāk esošo formu
Aizņēmēji INFORMĀCIJA *
* Pilns nosaukums: ...................... *
* SEX ............................. *
* Vecums ............................. *
* Nosaukums .................. *
* Kontaktpersona: ................ *
* Valsts ......................... *
* Tālrunis: * .......................... *
* Apjomu, kas nepieciešams kā Loan: .......... *
* Aizdevuma ilgums: .................. *
* Gada Ieņēmumi: .................. *
* Nodarbošanās: ..................... *
* Garantija: ..................... *
* Apmaksa: mēneša vai gada

Paldies un Dievs jūs svētī

VĒRĀ
LARRY BUKNOR

David Peterson* - 2014-05-31 02:48
Vai jums nepieciešama aizdevumu pakalpojumus?
Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izmaksa rēķinus, pirkt mājokli vai lai apmierinātu
finansiālās vajadzības saviem ģimenes locekļiem? Ja tas ir gadījumā, tad
jāuztraucas ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama
finansiāli tik jāuztraucas ne vairāk, un saņemt atpakaļ pie mums pa e-pastu kā
davidpetersonloanfirm@outlook.com un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.

Vārds: David Peterson
E-pasta adrese: davidpetersonloanfirm@outlook.com

kcee loans* - 2014-07-11 11:38
Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai pakāpeniski attīstīt savu biznesu uz lielu augstumu, mēs piedāvājam lētu un ērtu tiešsaistes aizdevumus, sākot no 1000 līdz 10.000.000 €, dolāri, mārciņas, utt indivīdiem sabiedrībā, lai atbalstītu un palīdzētu tos dažādos ikdienas dzīvē, tad kāpēc sazinieties ar mums šodien, kā mēs varam palīdzēt jums panākt, ka sapnis ir realitāte. Mūsu kompānija šobrīd piedāvā aizdevumus privātpersonām un sadarboties struktūrām Tātad jūs meklējat līdzekļus, lai veicinātu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams aizdevumu jūsu personīgai lietošanai, mēs piedāvājam finanšu pakalpojumus, lai jums un mūsu procentu likme ir tik zema kā 2% likme, sazinieties ar mani šodien ir spēkā. (KCEELOANS@OUTLOOK.COM)

mr davis* - 2014-08-05 01:04
sveiki,

Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, Personal Aizdevumi, hipotēkas, auto
aizdevumus, studējošo kredītu, parādu konsolidācijai aizdevumi, nenodrošinātos aizdevumos, riska
kapitāls utt .... Vai jums aizdevumu, ko bankas vai finanšu noraidīt
iestāde viens vai vairāki iemesli.! Es esmu privāts aizdevējs, kurš aizdod
Privātpersonas un uzņēmumi ar zemu procentu likmi, un pieejamu
Procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums pa e-pastu: daviswilfred18@gmail.com
Kredīta pieteikumu.

Jūsu vārds un uzvārds:
adrese:
Valsts:
valsts:
Kredīta summa nepieciešams:
sex:
Aizdevums ILGUMS:
tālrunis:
fakss:
Ikmēneša ienākumi:
Precīzu datumu, jums ir nepieciešams aizdevumu:
personu skaits:
Pieprasījums aizdevumu pirms:

PIEZĪME: Tas ir nepieciešams, pirms mēs varam doties
patapinājuma tiesības.
uzmanība

lahauteur* - 2014-08-06 01:19
Sieviešu dienā aicina uz bezmaksas krūšu veselības pārbaudi

Pašlaik ātro kredītu tirgū valda ļoti liela konkurence starp aizdevējiem – Latvijā darbojas vairāk nekā 10 dažādu kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus. Personām, kas izmanto ātro aizdevumu pakalpojumus, tas sniedz lielisku iespēju atrast un izvēlēties labāko piedāvājumu, īpaši, ņemot vērā, ka, lai piesaistītu klientus, kompānijas nereti rīko akcijas un izstrādā īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus saviem klientiem. Ātrie kredīti ir viens no populārākajiem un pieejamākajiem aizdevuma veidiem Latvijā. To popularitāte ar katru gadu pieaug, un, tā kā nozarē darbojas salīdzinoši liels uzņēmu skaits, tie cīnās par klientiem ar dažādiem paņēmieniem, no kuriem galvenais ir īpašie piedāvājumi. Klientiem tas nozīmē iespēju saņemt īpaši izdevīgus aizdevuma noteikumus, kā arī citas priekšrocības. e-pastu :service-de-pret@hotmail.com


lahauteur* - 2014-08-06 01:20
Sieviešu dienā aicina uz bezmaksas krūšu veselības pārbaudi

Pašlaik ātro kredītu tirgū valda ļoti liela konkurence starp aizdevējiem – Latvijā darbojas vairāk nekā 10 dažādu kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus. Personām, kas izmanto ātro aizdevumu pakalpojumus, tas sniedz lielisku iespēju atrast un izvēlēties labāko piedāvājumu, īpaši, ņemot vērā, ka, lai piesaistītu klientus, kompānijas nereti rīko akcijas un izstrādā īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus saviem klientiem. Ātrie kredīti ir viens no populārākajiem un pieejamākajiem aizdevuma veidiem Latvijā. To popularitāte ar katru gadu pieaug, un, tā kā nozarē darbojas salīdzinoši liels uzņēmu skaits, tie cīnās par klientiem ar dažādiem paņēmieniem, no kuriem galvenais ir īpašie piedāvājumi. Klientiem tas nozīmē iespēju saņemt īpaši izdevīgus aizdevuma noteikumus, kā arī citas priekšrocības. e-pastu :service-de-pret@hotmail.com

Sieviešu dienā aicina uz bezmaksas krūšu veselības pārbaudi* - 2014-08-06 01:23

Pašlaik ātro kredītu tirgū valda ļoti liela konkurence starp aizdevējiem – Latvijā darbojas vairāk nekā 10 dažādu kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus. Personām, kas izmanto ātro aizdevumu pakalpojumus, tas sniedz lielisku iespēju atrast un izvēlēties labāko piedāvājumu, īpaši, ņemot vērā, ka, lai piesaistītu klientus, kompānijas nereti rīko akcijas un izstrādā īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus saviem klientiem. Ātrie kredīti ir viens no populārākajiem un pieejamākajiem aizdevuma veidiem Latvijā. To popularitāte ar katru gadu pieaug, un, tā kā nozarē darbojas salīdzinoši liels uzņēmu skaits, tie cīnās par klientiem ar dažādiem paņēmieniem, no kuriem galvenais ir īpašie piedāvājumi. Klientiem tas nozīmē iespēju saņemt īpaši izdevīgus aizdevuma noteikumus, kā arī citas priekšrocības. e-pastu :service-de-pret@hotmail.com

JIM BUFFER* - 2014-08-23 05:19
Sveiki,

Mums ir izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības un palīdz, mēs piedāvājam aizdevumu ar 3% procentu likmi, piemēram, finansiālu help.So ja jūs ejat cauri finansiālās grūtībās vai Jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu bizness, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai norēķinātos savu parādu vai atmaksāties rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: jimbufferloanfirm@outlook.com

James* - 2014-09-23 06:54
Ja jums ir nepieciešams aizdevumu no uzticama aizdevēja, ar uzticamiem nosacījumu par saprātīgu procentu likmi 3%, tad jums ir ieteicams apmeklēt vairāk info.
Jums būs priecīgs jūs.

e-pasts: j_carl20@yahoo.com

www.jamescarlfirms.webs.com

Harry Fragnad* - 2014-09-26 06:06

Es esmu Harijs Fragnad kungs aģents valdes Visumu. aizdevēji ir sertificēti aizdevējiem. Vai jums zaudēt gulēt naktīs satraucošām, kā iegūt likumīgu aizdevumu aizdevējs? Vai esat nokošana jūsu nagus, jo tie ir mazinājusies, un tu nespēj samaksāt? Tā vietā, pukstēšana sevi, sazinieties ar mums tagad, lai izbeigtu viņa nakts ezeriem aizdevumu speciālisti ir, lai palīdzētu apturēt sliktu kredītvēsturi, lai atrastu risinājumu, kas ir mūsu misija, mēs piedāvājam kredītu ar procentu likmēm 2% un to skaits svārstās no 3000 līdz 100.000.000 in kāda valūta pasaulē, kas piedāvā aizdevumus visām personām, uzņēmumiem, uzņēmumu apvienībām un personas aizdevumiem, privātpersonām un investoriem nekustamā īpašuma kategorijām,
dot aizdevumus ar ļoti zemām izmaksām un mērenā tempā, es esmu sertificēts, reģistrēta un likumīgi un ir kontaktā ar caur šiem pastu: harryfragnad@outlook.com

Morgan* - 2014-10-05 01:43
Vai jums ir nepieciešams steidzami kredītu, lai nomaksātu rēķinus?
VAI JŪSU Ziemassvētki?
vai uzsākt uzņēmējdarbību par savu?
Vai jums ir savukārt nosaka jūsu banka vai
  citi Aizdevēji online? Te ir vieta, kur jūs bijāt
var iegūt ātri un viegli aizdevumu bez kavēšanās vai problēmu,
pieteikties šodien
e-pasts; jpmorganpublicloanoffer@gmail.com

Mr Gerrad* - 2014-10-09 02:02
Mēs sniegt finansiālu palīdzību tiem, kam nepieciešama aizdevuma un sniegt aizdevumu ar procentu likmi 2% gadā. Mēs darīsim kredītu šādās kategorijās: auto aizdevumu, skolas aizdevums, mājas aizdevums, biznesa aizdevums un personas aizdevumu. Ja ir interese, jums ir jāsazinās ar mums pa e-pastu uz cashierslenders@gmail.com un saņemt atpakaļ pie mums ar informāciju zemāk:

vārds:
adrese:
stāvoklis:
valsts:
Summu, kas vajadzīga:
Garums Loan:
Lai aizdevums:

Tāpēc mēs vēlamies, lai jūs nākt atpakaļ pie mums tagad, lai mēs varētu turpināt nodošanu jūsu aizdevumu, kā arī.
laipni
Gerrad mr


Tracy Ageeta Loan Firm* - 2014-10-10 00:28
Vai jums ir nepieciešams investors?
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personas aizdevumu?
Mēs dodam no aizdevumu uz jebkuru personu un uzņēmumu pie 3% procentu likmi gadā. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: tkaloan@gmail.com


PIEZĪME: Nododiet jūsu tikai atbildi uz šo e-pastu: tkaloan@gmail.com
Paldies par jūsu laiku.
2014 SPA ®


Tracy Ageeta Loan Firm
tkaloan@gmail.com

dennison* - 2014-10-24 07:55
Sveiki,

  Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto
  aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska
  kapitāls utt ... vai bija jūs atteicāties aizdevumu banka vai jebkāda cita finanšu
  institūcija par vienu vai vairākām reasons.You ir pareizajā vietā
  Jūsu kredīta risinājumus!
  Es esmu privāto aizdevēju, es piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām pie
  zemas un pieejamu procentu
  likmi 2%.
  Interesē? Sazinieties ar mums, lai sekotu līdz aizdevuma apstrādi un
  pārskaitīt 48 stundu laikā; sazinieties ar mums pa e-pastu @ josedennison007@gmail.com

Mrs. Fatima* - 2014-11-02 09:11
Sveiki visiem, lūdzu, es ātri vēlos izmantot šo mediju, lai dalītos liecību par to, kā Kungs lika man reālu aizdevumu aizdevējs, kas mainīja manu dzīvi no zāles uz žēlastību, no slikta uz bagātu sievieti, kas tagad var lepoties veselīgu un turīgu dzīvi bez stresa vai finansiālas grūtības. Pēc mēnešiem mēģina saņemt aizdevumu internetā un scammed man ir $ 3470 USD apmērā, lai būtu tik izmisis iegūt aizdevumu no legit aizdevumu aizdevējs tiešsaistē, kas nebūs pievienot manas sāpes, tāpēc es nolēmu piezvanīt mans draugs, kurš nesen Tas izpaužas aizdevumu internetā, mēs apspriedām par šo jautājumu, un mūsu secinājums viņš man pastāstīja par dāmu sauc Heather kundze, kurš ir valdes priekšsēdētājs QualityLoanLtd tāpēc es pieteicos par kredīta summu ($ 60,000), ar zemu procentu likmi, lai aizdevums ir apstiprināts viegli bez stresa un visi sagatavošanās darbi, kur veikti par kredīta pārvedumu un mazāk nekā četras (4) dienu laikā no aizdevuma deponēts manā bankā
Konts Es domāju, tas bija joks, līdz es saņēmu zvanu no mana bankas, ka mans konts tika ieskaitīta ar $ 60,000 es biju tik laimīgs, ka beidzot Dievs atbildēja uz manu lūgšanu, novirzot mani reālajām kredītu aizdevējiem, kas spēj sniegt jums vēlmes manā sirdī. Pateicoties Mrs.Heather padarītu dzīvi godīgi par mani, tāpēc es ieteiktu visiem tiem, kas ir ieinteresēti iegūt kredītu laipni sazināties ar viņu pa e-pastu (qualityloanltd@qualityservice.com), kas ir, kā es varu saņemt savu aizdevumu, tāpēc man bija iespēja samaksāt savu rēķinu. Tāpēc paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu par veiksmes stāstiem, un es lūdzu, lai Dievs darīt Viņa gribu savā dzīvē
Es Fatima ar nosaukumu. Jūs varat sazināties ar mani, lai iegūtu vairāk direktīvai. slodze fatimatu.said99@gmail.com

PFL* - 2014-11-15 01:23
Sveiki, es esmu Tīrība Hernadez, privāto aizdevumu aizdevējs. Es dodu aizdevumus tiem, kas ir nepieciešama aizdevumu, un tiem, kas sāk jaunu business.I sniegt biznesa un investīciju aizdevumus, individuālie aizņēmumi, mājokļu aizdevumus, biznesa aizdevumus un studējošo kredītu.
E-pasts mums tagad: purityfinanceloans@gmail.com

Aizpildīt savu informāciju zemāk

Pilns nosaukums:

Valsts:

Summu, kas vajadzīga:

Aizdevums ilgums:

Ikmēneša ienākumi:

E-pasts mums tagad: purityfinanceloans@gmail.com

Arthur Lejnieks kungs* - 2014-11-17 13:20
Laba diena visiem Šajā vietā es gribu liecināt, kā es biju glābšanas kundzes, Vallerie Morgan Kad es biju Noārdīt

Es esmu Arthur Lejnieks Mr pēc nosaukuma. Es dzīvoju Lativia, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu pirms everywhere.Few mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevumu aizdevējs sauc kundze, Vallerie Morganwho aizdot man aizdevumu $ 10,000 ar 8hours bez stresa.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu ...... bruce_carsley@sify.com es lietoju šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem, jo ellē es pabijuši rokās šo krāpniecisku aizdevējiem .

Un es nevēlos pat manu ienaidnieku iziet cauri šādai elli, ka es laiž cauri rokās šo krāpniecisku tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri arī nepieciešama aizdevuma, kad jūs arī saņemt savu aizdevumu no Mrs, Vallerie Morgan es lūdzu, lai Dievs būtu viņam ilgu mūžu. Dievs svētī viņu uz visiem laikiem par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

Arthur Lejnieks kungs

Arthur Lejnieks kungs* - 2014-11-17 13:20
Laba diena visiem Šajā vietā es gribu liecināt, kā es biju glābšanas kundzes, Vallerie Morgan Kad es biju Noārdīt

Es esmu Arthur Lejnieks Mr pēc nosaukuma. Es dzīvoju Lativia, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu pirms everywhere.Few mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevumu aizdevējs sauc kundze, Vallerie Morganwho aizdot man aizdevumu $ 10,000 ar 8hours bez stresa.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu ...... bruce_carsley@sify.com es lietoju šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem, jo ellē es pabijuši rokās šo krāpniecisku aizdevējiem .

Un es nevēlos pat manu ienaidnieku iziet cauri šādai elli, ka es laiž cauri rokās šo krāpniecisku tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri arī nepieciešama aizdevuma, kad jūs arī saņemt savu aizdevumu no Mrs, Vallerie Morgan es lūdzu, lai Dievs būtu viņam ilgu mūžu. Dievs svētī viņu uz visiem laikiem par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

Arthur Lejnieks kungs

Arthur Lejnieks kungs* - 2014-11-17 13:39
Laba diena visiem Šajā vietā es gribu liecināt, kā es biju glābšanas kundzes, Vallerie Morgan Kad es biju Noārdīt

Es esmu Arthur Lejnieks Mr pēc nosaukuma. Es dzīvoju Lativia, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu pirms everywhere.Few mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevumu aizdevējs sauc kundze, Vallerie Morganwho aizdot man aizdevumu $ 10,000 ar 8hours bez stresa.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu ...... bruce_carsley@sify.com es lietoju šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem, jo ellē es pabijuši rokās šo krāpniecisku aizdevējiem .

Un es nevēlos pat manu ienaidnieku iziet cauri šādai elli, ka es laiž cauri rokās šo krāpniecisku tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri arī nepieciešama aizdevuma, kad jūs arī saņemt savu aizdevumu no Mrs, Vallerie Morgan es lūdzu, lai Dievs būtu viņam ilgu mūžu. Dievs svētī viņu uz visiem laikiem par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

Arthur Lejnieks kungs

Arthur Lejnieks kungs* - 2014-11-17 13:40
Laba diena visiem Šajā vietā es gribu liecināt, kā es biju glābšanas kundzes, Vallerie Morgan Kad es biju Noārdīt

Es esmu Arthur Lejnieks Mr pēc nosaukuma. Es dzīvoju Lativia, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu pirms everywhere.Few mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevumu aizdevējs sauc kundze, Vallerie Morganwho aizdot man aizdevumu $ 10,000 ar 8hours bez stresa.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu ...... valeriefund2@gmail.com es lietoju šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem, jo ellē es pabijuši rokās šo krāpniecisku aizdevējiem .

Un es nevēlos pat manu ienaidnieku iziet cauri šādai elli, ka es laiž cauri rokās šo krāpniecisku tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri arī nepieciešama aizdevuma, kad jūs arī saņemt savu aizdevumu no Mrs, Vallerie Morgan es lūdzu, lai Dievs būtu viņam ilgu mūžu. Dievs svētī viņu uz visiem laikiem par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

Arthur Lejnieks kungs

Arthur Lejnieks kungs* - 2014-11-17 13:41
Laba diena visiem Šajā vietā es gribu liecināt, kā es biju glābšanas kundzes, Vallerie Morgan Kad es biju Noārdīt

Es esmu Arthur Lejnieks Mr pēc nosaukuma. Es dzīvoju Lativia, es vēlos izmantot šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir izkrāpšanu pirms everywhere.Few mēnešiem man bija finansiāli saspringtas, un sakarā ar manu izmisums man bija scammed ar vairākiem tiešsaistes aizdevējiem. Man bija gandrīz zaudējis cerību, kamēr mans draugs minēta mani ļoti uzticamu aizdevumu aizdevējs sauc kundze, Vallerie Morganwho aizdot man aizdevumu $ 10,000 ar 8hours bez stresa.

Ja Jums ir nepieciešama jebkāda veida aizdevumu vienkārši sazināties ar viņu pa e-pastu ...... valeriefund2@gmail.com es lietoju šo mediju, lai brīdinātu visus aizdevumu meklētājiem, jo ellē es pabijuši rokās šo krāpniecisku aizdevējiem .

Un es nevēlos pat manu ienaidnieku iziet cauri šādai elli, ka es laiž cauri rokās šo krāpniecisku tiešsaistes aizdevējiem, es arī gribu, lai jūs man palīdzēt nodot šo informāciju cilvēkiem, kuri arī nepieciešama aizdevuma, kad jūs arī saņemt savu aizdevumu no Mrs, Vallerie Morgan es lūdzu, lai Dievs būtu viņam ilgu mūžu. Dievs svētī viņu uz visiem laikiem par labajām lietām, ko viņš ir darījis manā dzīvē.

Arthur Lejnieks kungsLapa | 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] |

- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ