Partijas vīzija!


Darba vietas Latvijā          

Ja nav darba un medicīniskās aprūpes, viss pārējai zaudē nozīmi. Tāpēc 10. Saeimas galvenais uzdevums ir pieņemt tādus likumus, lai nekavējoties atrisinātu bezdarba problēmu, apturētu Latvijas tautas izmiršanu un izceļošanu.

Kā vienu no risinājumiem piedāvājam „Projekta Daugava-Latvijai pirms projektēšanas pasākumu realizācijas nodrošināšanas likums”, kuru izstrādāja biedrība „Jaunais Zīda ceļš”. Ja tauta atbalstīs šo likuma projektu, tad jau 2011.gadā pirms projektēšanas pasākumu realizācijā būtu iespējams nodarbināt līdz 4 000 darbinieku, bet 2012.gadā bezdarbnieki varētu pretendēt uz aptuveni 70 000 darbavietu.

Kāpēc projekts  „Daugava-Latvijai” ir jāatbalsta ?

     Pirmkārt, tas atbilst Eiropas Savienības (ES) politikai par transportu un vidi, kas deklarēta 1997.gada Vīnes konferencē un noteica iekšējā ūdens transporta prioritāti pār citiem transporta veidiem.

     Otrkārt, Latvija kā vienīgā ES dalībvalsts minētājā projektā, kooperējoties ar Baltkrieviju, Ukrainu un Krieviju, varētu piesaistīt ļoti lielas investīcijas no DienvidAusirum Āzijas, kas nodrošinātu:

1.     Bezdarba līmeņa samazinājumu jau 2014.gadā līdz 5%.

2.     Latvijas darba spējīgo iedzīvotāju masveidīgās izceļošanas kardinālu samazinājumu un tautas izmiršanas apturēšanu 2015.gadā.

3.      Ienākumus valsts un pašvaldību budžetos, lai līdz 2025.gadam atdotu lielos valsts parādus un finansējums visās sfērās atbilstu Eiropas Savienības standartiem. To nodrošinot lielo valsts uzņēmumu privatizācija pieļaujama tikai tautas akciju sabiedrības formā, ne vairāk par 1% akciju vienas rokās.

4.     Realizējot šo projektu tiek pastiprināta Latvijas neatkarība no Krievijas

     energoresursiem un nodrošināta kravu plūsma apejot Krievijas dzelzceļa

     monopolstāvokli.

 

 

                             Partijas „Daugava-Latvijai”

 

 

Komentāri (5)  |  2010-07-28 20:36  |  Skatīts: 5146x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Armands* - 2010-08-04 23:21
Mēs varam sēdēt pie daugavs vēl pēdējos gadus un tad pārdot ne tikai to, bet visu valsti. Domāju mums ir vērts aizdomāties.

Sigurds* - 2010-08-06 05:40
Gomāt varam ilgi. Galvenais jau nekā nedarīt. Kad izmirsim, mūsu vietā domāt un aizdomāties atnāks cit - nēģeri, musulmaņi, aziāti.... Un tie ne tikai aizdomāsies, bet rīkosies.

Igors* - 2010-09-08 17:10
Nu ko tur domāt? Jārīkojās.
Latviešiem jau sen piemetusies slimība - sēdēt un gaidīt ka kāds atnāks un mūsu vietā visus jautājumus sakārtos!

Igors Boldāns* - 2010-09-10 12:55
Viena no pelnošākajām jomām pasaulē ir pakalpojumu sniegšana. Pēc būtības, skatoties pasaules mērogā, piedāvātājs projekts ir pakalpojums. Preču piegāde no ražotāja patērātājam, no Dienvid-rietum āzijas uz Eiropu. Arī pašlaik vairākas valstis piedāvā šādu pakalpojumu - vedot preces pa sauszemi(dzelzceļš, auto) kas ir gan dārgāk gan lēnāk, gan videj nedraudzīgs veids; vai arī pa jūru kas arī ir gan ilgāk, gan dārgāk, gan arī lielāka riska pakāpe(dabas kataklizmi - vētras, cunami; un arī pirāti par kurie pēdējā laikā dzirdām visai bieži).

servicesfinancement@yahoo.fr* - 2014-02-23 13:35
FINANŠU PIEDĀVĀJUMS
Mēs ieliekam jūsu rīcībā aizdevumu no 1000 € 8.000.000 € ļoti vienkāršiem noteikumiem. Mēs arī veikt investīcijas un aizdevumus ENTERED indivīdi visu veidu Mēs piedāvājam kredītus īstermiņā, vidējā termiņā un ilgtermiņā. Mēs nezinām savu muitas un mūsu pārskaitījumi tiek darbināti ar bankas par drošību darījumu. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumus saistībā ar likmēm un Pakāpju maksājumu , un Es būšu jūsu palīdzību . Visbeidzot , attiecībā uz lielāku sapratni , lūdzu , sazinieties ar mums . Jūs atradīsiet lielu finanšu problēmas , jums ir parādi , un jūs nevarat pielāgot naudas trūkums , jums bija liels skaits kreditoru harassing jums . Mūsu iestāde piedāvā šodien ātru un uzticamu drošu risinājumu . . Tātad, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu vairāk informācijas šādi : servicesfinancement@yahoo.fr


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ